Mipar’a 100.000 Tonuncu Sevkiyat

11 Kasım Perşembe günü Yıldız Demir Çelik ailesi olarak kurulduğumuz günden beri bizimle birlikte yürüyen ve sahip olduğumuz geniş değerler zincirinin önemli bir parçası olan değerli iş ortağımız Mipar ile bir araya geldik. Birlikte 100.000 tonuncu bobinimizi sevk etmenin gururunu yaşadığımız bu keyifli günde Genel Müdür Yardımcımız Erhan Özdemir'in Mipar Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Parladı'ya plaket takdimi ardından hep birlikte pastamızı kestik.

Videoyu İzlemek İçin Tıklayınız

Türkiye ‘Yeşil Dönüşüme’ Ne Kadar Hazır?

Avrupa Yeşil Mutabakat eylem planı, Türkiye iş dünyasındaki "yeşil dönüşüm" adımlarını hızlandırdı. Büyük holdingler şimdiden yeşil politikaları devreye alıp sıfır karbon salımı konusunda takvimler açıklamaya başlarken, ekonominin yüzde 95'ini oluşturan küçük ve orta ölçekli şirketler ise henüz atacakları adımlar konusunda yeterli alt yapı ve finansal kaynağa sahip değil.

Devamını Okumak İçin Tıklayınız

MYSİLO: “Yıldız Demir Çelik ile anlaşmamızı 2 yılda 3 kat artırdık”

Avrupa’nın en büyük tahıl depolama ve taşıyıcı ekipmanları şirketi MYSİLO, ana tedarikçileri olan Yıldız Demir Çelik ile başarılı işlere imza atmaya devam ediyor. Yıldız Demir Çelik’in kalite anlayışı, müşteri memnuniyeti ve lojistik kapasitesiyle önemli bir çözüm ortakları olduğunu dile getiren MYSİLO CEO’su Sefa Saatçioğlu, “Yıldız Demir Çelik ile yaptığımız anlaşmayı iki yılda üç kat artırarak önemli bir ilerleme sağladık. Bundan sonrası için de iş birliğimizin büyüyerek artacağına inanıyoruz” diyor.

Okumak İçin Tıklayınız

Yıldız Demir Çelik ailesinin bir parçası olduğum için mutluluk duyuyorum

Satın Alma Müdürlüğümüze bağlı 4 yıla yakın çalıştığımız Satın Alma Uzmanımız Fuat Eryılmaz ile keyifli bir röportaj gerçekleştirdik.

Videoyu İzlemek İçin Tıklayınız

Bir Çoçuk Gelişsin, Türkiye Gelişsin

Yıldız Demir Çelik olarak dünyanın iki kıtayı ayıran tek maratonu olan 43. İstanbul Maratonu'nda "Bir Çocuk Gelişsin, Türkiye Gelişsin" sloganı altında çalışanlarımızın adına bağış yaptığımız Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı adına koştuk! Kurumsal ve bireysel bağışlar ile ilk defa tek seferde 1 milyon bağışı aşan Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı eğitime muhtaç öğrencilere destek olmaya devam edecek!

Sürdürülebilir Performans Nasıl Yaratılır?

Mutlu çalışanlar uzun vadede mutsuz olanlardan daha fazla üretir. Düzenli olarak işe gelirler, işten ayrılmaya fazla meyilli değildirler, görev tanımlarının ötesine geçerler ve kendilerini aynı derecede işe adamış olanlar için de bir çekim merkezidirler. Ayrıca, sürat koşucusundan ziyade uzun soluklu maraton koşucusuna benzerler. Peki, işini yaparken mutlu olmak ne anlama geliyor?

Okumak İçin tıklayınız